Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Disney Minnie 2005 Air-Val International για γυναίκες

Disney Minnie 2005 Air-Val International για γυναίκες

Disney Minnie 2005 από Air-Val International είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Disney Minnie 2005 κυκλοφόρησε το έτος 2005. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , Βανίλια, ροδάκινο , γιασεμί, Περγαμόντο, τριαντάφυλλο και λεμόνι.

πορτοκάλι Βανίλια ροδάκινο γιασεμί Περγαμόντο τριαντάφυλλο λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Disney Minnie 2005 by Air-Val International.

Disney Minnie 2005 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Air-Val International Disney Minnie 2005 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Air-Val International Disney Minnie 2005, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Disney Minnie 2005 by Air-Val International. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Disney Minnie 2005 by Air-Val International αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Ralph Lauren Safari Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Annick Goutal Le Chevrefeuille Princesse Marina De Bourbon LYS Frederic Malle En Passant Coty Muguet des Bois Chantecaille Wisteria Jil Sander Style Pastels Tender Green Molyneux Modern Quartz Egofacto Prends Garde a Toi Creed Fleur de The Rose Bulgare Demeter Fragrance Always Happy