Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Disney Minnie Air-Val International για γυναίκες

Disney Minnie Air-Val International για γυναίκες

Disney Minnie από Air-Val International είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Disney Minnie κυκλοφόρησε το έτος 1992. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , Γαρύφαλλο, Μόσχος, γιασεμί, Περγαμόντο, τριαντάφυλλο και λεμόνι.

πορτοκάλι Γαρύφαλλο Μόσχος γιασεμί Περγαμόντο τριαντάφυλλο λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Disney Minnie by Air-Val International.

Disney Minnie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Air-Val International Disney Minnie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Air-Val International Disney Minnie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Disney Minnie by Air-Val International. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Disney Minnie by Air-Val International αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Rocher Rose Absolue Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Emanuel Ungaro Senso Creed 2000 Fleurs Rampage Fly by Rampage becker.eshaya b.e. Demeter Fragrance Honeysuckle Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Potter & Moore Orange Flower and Amber Lalique Fleur de Cristal Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale