Σχεδιαστές » A » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

NBA Black Air-Val International για άνδρες

NBA Black Air-Val International για άνδρες

NBA Black από Air-Val International είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Βασιλικός, Θυμάρι, πορτοκάλι και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, Γεράνι και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι έλατο, βρύα δριός, Βέτιβερ και πατσουλί.

Βασιλικός Θυμάρι πορτοκάλι δεντρολίβανο

φασκόμηλο Γεράνι κόλιανδρος

έλατο βρύα δριός Βέτιβερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about NBA Black by Air-Val International.

NBA Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Air-Val International NBA Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Air-Val International NBA Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει NBA Black by Air-Val International. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για NBA Black by Air-Val International αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Hugo Boss Boss Elements Molton Brown Cool Buchu Lorenzo Villoresi Garofano L`Artisan Parfumeur Tea for Two 50 Cent Power by 50 Cent Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Demeter Fragrance Egg Nog James Heeley Esprit du Tigre Rasasi Deserve Men Yachtsman Zanzibar Roccobarocco Fashion Man Madonna Nudes 1979 Pour Homme