Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

NBA Blue Air-Val International για άνδρες

NBA Blue Air-Val International για άνδρες

aquatic

NBA Blue από Air-Val International είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι τσάι, Πράσινο Μήλο, Νεράντζι, νότες μπαχαρικών και Υδάτινες νότες; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Κέδρος και σπόρος Τόνκα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, βρύα δριός και Βέτιβερ.

τσάι Πράσινο Μήλο Νεράντζι νότες μπαχαρικών Υδάτινες νότες

Λεβάντα Κέδρος σπόρος Τόνκα

Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about NBA Blue by Air-Val International.

NBA Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Air-Val International NBA Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Air-Val International NBA Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει NBA Blue by Air-Val International. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για NBA Blue by Air-Val International αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Lacoste Eau de Sport Alfred Sung Hei Bill Blass Amazing for Men Liz Claiborne Curve Soul for Men Exte J`S Exte Man Yves Saint Laurent Live Jazz Tous Tous In Heaven Him Daddy Yankee Daddy Yankee Lili Bermuda Navy FCUK FCUK Connect Him Kenzo Time for Peace Toni Gard Toni Gard Man