Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Abia Ajmal για γυναίκες

Abia Ajmal για γυναίκες

Abia από Ajmal είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Abia κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, Βιολέτα και Αρτεμισία; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος και Μόσχος.

Περγαμόντο λεμόνι ροζ πιπέρι

Κάρδαμο Βιολέτα Αρτεμισία

πατσουλί Βέτιβερ ξύλο γκουαϊακ Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Abia by Ajmal.

Abia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ajmal Abia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ajmal Abia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Abia by Ajmal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Abia by Ajmal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Canali Canali Men Cartier Declaration Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Chanel Egoiste Platinum Burberry Touch for Men Amouage Amouage Gold pour Homme Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Givenchy Le De Givenchy Bijan Bijan Nude Men Lancome Magnifique Neil Morris Storm Loewe Loewe 7