Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Amber Wood Ajmal για γυναίκες και άνδρες

Amber Wood Ajmal για γυναίκες και άνδρες

Amber Wood Ajmal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Amber Wood Ajmal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Amber Wood από Ajmal είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Amber Wood κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο, πιπέρι λευκό, Λεβάντα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι ρίζα ίρις και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, νότες ξύλων και πατσουλί.

Μήλο πιπέρι λευκό Λεβάντα Κάρδαμο

ρίζα ίρις Κέδρος

Κεχριμπάρι νότες  ξύλων πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amber Wood by Ajmal.

Amber Wood Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ajmal Amber Wood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ajmal Amber Wood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amber Wood by Ajmal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amber Wood by Ajmal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Black Calvin Klein Contradiction Gucci Envy for Men Prada Prada Tendre Giorgio Armani Sensi Jewel Kenzo Peace Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Annayake Tomo Mona di Orio Oiro Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Prada Prada Intense Smell Bent Reindeer Games