Σχεδιαστές » A » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Blu Ajmal για άνδρες

Blu Ajmal για άνδρες

ozoνώδες
aquatic

Blu από Ajmal είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για άνδρες. Blu κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Λεβάντα και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο Λεβάντα καρπούζι

Λωτός γιασεμί

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blu by Ajmal.

Blu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ajmal Blu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ajmal Blu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blu by Ajmal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blu by Ajmal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Iceberg Twice Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Seven Skies Free Love Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Sarantis B.U. Icy Vapro International Rampage 100% Love Ebba Los Angeles Miss Ebba Hilde Soliani Acquiilssssima Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver