Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Estela Ajmal για γυναίκες

Estela Ajmal για γυναίκες

Estela Ajmal για γυναίκες Εικόνες

Estela από Ajmal είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Estela κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι Άνθη Κερασιάς, δαμάσκηνο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνος και μιμόζα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Άνθη Κερασιάς δαμάσκηνο Μήλο

τριαντάφυλλο κρίνος μιμόζα

νότες  ξύλων Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Estela by Ajmal.

Estela Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ajmal Estela fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ajmal Estela, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Estela by Ajmal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Estela by Ajmal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Geo. F. Trumper Wellington Cologne Alyssa Ashley White Musk Masaki Matsushima M Gap Close Acqua di Biella Kid Mohair Boadicea the Victorious Powerful Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Space NK Santalrosa Gap Stay D.S. & Durga 1538 Rheims UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King