Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Haalih Ajmal για γυναίκες

Haalih Ajmal για γυναίκες

ουντ

Haalih από Ajmal είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, ροζ πιπέρι και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο, Ουντ και έλατο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Ζωϊκό Άμπερ και πατσουλί.

Κάρδαμο ροζ πιπέρι Ροδόξυλο Βραζιλίας

λάβδανο Ουντ έλατο

Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Haalih by Ajmal.

Haalih Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ajmal Haalih fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ajmal Haalih, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Haalih by Ajmal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Haalih by Ajmal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lanvin Arpege Pour Homme Balenciaga Cristobal pour Homme Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Vivienne Westwood Let It Rock Krizia Moods by Krizia Uomo Manuel Canovas Ballade Verte Honore des Pres Chaman`s Party Ted Lapidus TL Pour Lui By Kilian Pure Oud Les Nez Let Me Play the Lion Atelier Cologne Bois Blonds CnR Create Aquarius for Men