Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Haem Ajmal για γυναίκες και άνδρες

Haem Ajmal για γυναίκες και άνδρες

Haem Ajmal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Haem Ajmal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Haem από Ajmal είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Haem κυκλοφόρησε το έτος 2015. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι Λουλούδια και Κεχριμπάρι; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή

Λουλούδια Κεχριμπάρι

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Haem by Ajmal.

Haem Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ajmal Haem fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ajmal Haem, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Haem by Ajmal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Haem by Ajmal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Sun Calvin Klein CK IN2U for Her Antonio Banderas Spirit for Woman Amouage Jubilation for Women Floris China Rose Jeanne Arthes Sultane Coty Tribe DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Adidas Adidas Floral Dream Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Detaille Alizee