Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Mawsouf Ajmal για γυναίκες και άνδρες

Mawsouf Ajmal για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Mawsouf Ajmal για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Mawsouf από Ajmal είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Βανίλια, τριαντάφυλλο και Ουντ.

Κεχριμπάρι Βανίλια τριαντάφυλλο Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mawsouf by Ajmal.

Mawsouf Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ajmal Mawsouf fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ajmal Mawsouf, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mawsouf by Ajmal. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mawsouf by Ajmal αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Aftelier Tango Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Memo Siwa Prada No8 Opopanax Roger & Gallet Vanille Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Paolo Gigli Excentrique pour Femme Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Memoire Liquide Encens Liquide Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her Aesop Mystra