Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Mukhamria Maliki Al Haramain Perfumes για άνδρες

Mukhamria Maliki Al Haramain Perfumes για άνδρες

ουντ

Mukhamria Maliki από Al Haramain Perfumes είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, σαφράν και Μόσχος; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, πατσουλί, Βέτιβερ και Βανίλια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, κρίνος, Βιολέτα και Ουντ.

γιασεμί σαφράν Μόσχος

τριαντάφυλλο πατσουλί Βέτιβερ Βανίλια

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι κρίνος Βιολέτα Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mukhamria Maliki by Al Haramain Perfumes.

Mukhamria Maliki Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mukhamria Maliki by Al Haramain Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mukhamria Maliki by Al Haramain Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Gloria Calvin Klein Obsession Night for Men Cartier Santos de Cartier Serge Lutens Miel De Bois Burberry Burberry Brit for Men Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Reminiscence Noir Diesel Only The Brave Donna Karan Cashmere Mist Luxe Arno Sorel Homme Atelier Cologne Bois Blonds Creed Spice and Wood