Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

True Love Al Musbah για γυναίκες και άνδρες

True Love Al Musbah για γυναίκες και άνδρες

True Love από Al Musbah είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και πράσινο τσάι; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών, γιασεμί, τριαντάφυλλο και Γλυκιές Νότες; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και πατσουλί.

Περγαμόντο πράσινο τσάι

Νότες Ανθών γιασεμί τριαντάφυλλο Γλυκιές Νότες

Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about True Love by Al Musbah.

True Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Al Musbah True Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Al Musbah True Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει True Love by Al Musbah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για True Love by Al Musbah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gabriela Sabatini Private Edition Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Al-Rehab Lansy Tommy Bahama Tommy Bahama Sweet Years Just Me Novae Plus Pink Garden Neil Morris Gotham Gap Close Smell Bent Sunshine Maison Martin Margiela (untitled) Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Niven Morgan Gold Scent