Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Balkis Al-Rehab για γυναίκες και άνδρες

Balkis Al-Rehab για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Balkis Al-Rehab για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Balkis από Al-Rehab είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Ουντ, πουδρένιες νότες και Νότες Ανθών.

Ουντ πουδρένιες νότες Νότες Ανθών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Balkis by Al-Rehab.

Balkis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Al-Rehab Balkis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Al-Rehab Balkis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Balkis by Al-Rehab. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Balkis by Al-Rehab αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ellie Perfume Ellie Nuit Escada Escada Margaretha Ley April Aromatics Nectar of Love Yves Rocher Iris Noir Guerlain Terracotta Voile d'Ete Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Tocca Touch Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Fragonard Murmure Van Cleef & Arpels First Love S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Arrogance Glamour