Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Saat Safa Al-Rehab για γυναίκες και άνδρες

Saat Safa Al-Rehab για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Saat Safa Al-Rehab για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Saat Safa Al-Rehab για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Saat Safa Al-Rehab για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Saat Safa από Al-Rehab είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, γιασεμί, Ουντ, Κεχριμπάρι, Εσπεριδοειδή, βρύα, πατσουλί, σαφράν και τριαντάφυλλο.

Μόσχος γιασεμί Ουντ Κεχριμπάρι Εσπεριδοειδή βρύα πατσουλί σαφράν τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Saat Safa by Al-Rehab.

Saat Safa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Al-Rehab Saat Safa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Al-Rehab Saat Safa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Saat Safa by Al-Rehab. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Saat Safa by Al-Rehab αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Vetiver Oriental Paco Rabanne Black XS Ted Lapidus Fou D`Elle L`Erbolario Sandalwood Givenchy Pi Original Code Seven Skies Lalita Nicole Miller Nicole Miller for Men Ava Luxe Hong Kong Garden By Kilian Pure Oud Lili Bermuda Cedar Soivohle Oudh Lacquer Keiko Mecheri Musc