Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Taif Al-Rehab για γυναίκες

Taif Al-Rehab για γυναίκες

Taif από Al-Rehab είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει ρόδο Τάιφ.

ρόδο Τάιφ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Taif by Al-Rehab.

Taif Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Al-Rehab Taif fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Al-Rehab Taif, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Taif by Al-Rehab. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Taif by Al-Rehab αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Sexy Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Avon Extraordinary Miss Sixty Miss Sixty Elixir Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Tauer Perfumes 06 Incense Rose Guerlain Garden Sensuel Coty La Voce Renee Fleming DSH Perfumes Prana La Prairie Life Threads Ruby Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco