Σχεδιαστές » A » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Ad Alain Delon Plus Alain Delon για άνδρες

Ad Alain Delon Plus Alain Delon για άνδρες

αλδεϋδικό

Ad Alain Delon Plus από Alain Delon είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Ad Alain Delon Plus κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, δεντρολίβανο, Λεβάντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, Γαρύφαλλο, Κυπαρίσσι, Κανέλα, Νότες Ανθών, νότες πρασίνου, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, δέρμα, έλατο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

Αλδεϋδες δεντρολίβανο Λεβάντα Περγαμόντο

μέλι Γαρύφαλλο Κυπαρίσσι Κανέλα Νότες Ανθών νότες πρασίνου τριαντάφυλλο Γεράνι

λάβδανο δέρμα έλατο σπόρος Τόνκα Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ad Alain Delon Plus by Alain Delon.

Ad Alain Delon Plus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alain Delon Ad Alain Delon Plus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alain Delon Ad Alain Delon Plus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ad Alain Delon Plus by Alain Delon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ad Alain Delon Plus by Alain Delon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Lancome Hypnôse Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Puma Flowing Man Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Joop! Joop! Homme Joop! Wolfgang Joop Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Bugatti Pureblack Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Black Phoenix Alchemy Lab Dorian Social Creatures Utopian