Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Iquitos Alain Delon για άνδρες

Iquitos Alain Delon για άνδρες

Iquitos Alain Delon για άνδρες Εικόνες

Iquitos από Alain Delon είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Iquitos κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, , νότες πρασίνου, Μανταριν ορανζ, Νότες φρούτων, άνθη μοσχοκάρυδου και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Αλδεϋδες, μέλι, τζίντζερ, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Καρύδα, μοσχογαλή, βρύα δριός, Βανίλια, Βέτιβερ και Κέδρος.

κόλιανδρος νότες πρασίνου Μανταριν ορανζ Νότες φρούτων άνθη μοσχοκάρυδου λεμόνι

Αλδεϋδες μέλι τζίντζερ ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Κάρδαμο

δέρμα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Καρύδα μοσχογαλή βρύα δριός Βανίλια Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iquitos by Alain Delon.

Iquitos Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alain Delon Iquitos fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alain Delon Iquitos, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iquitos by Alain Delon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iquitos by Alain Delon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Nina Ricci Memoire D'homme Nautica Nautica Mary Kay Tribute for Men Roger & Gallet Vetyver Halston Halston Couture Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Kiton Kiton Men Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Caswell Massey Sandalwood Cuba Paris Cuba Red Cuba Paris Cuba Brown Odin 03 Century