Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Samourai Alain Delon για άνδρες

Samourai Alain Delon για άνδρες

απαλό πικάντικο

Samourai από Alain Delon είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Samourai κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι και Κέδρος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Περγαμόντο, τριαντάφυλλο και λεμόνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Βέτιβερ.

ροζ πιπέρι Κέδρος

γιασεμί Περγαμόντο τριαντάφυλλο λεμόνι

σανδαλόξυλο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Samourai by Alain Delon.

Samourai Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alain Delon Samourai fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alain Delon Samourai, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Samourai by Alain Delon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Samourai by Alain Delon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Fendi Asja Fendi Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Marks and Spencer Shanghai La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Paolo Gigli Excentrique pour Homme Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Oriflame Amber Elixir Tesori d`Oriente White Musk Agonist The Infidels Guerlain Tonka Imperiale D.S. & Durga Resin