Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

L`Homme Adventure Alan Bray για άνδρες

L`Homme Adventure Alan Bray για άνδρες

κανέλα
L`Homme Adventure Alan Bray για άνδρες Εικόνες

L`Homme Adventure από Alan Bray είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για άνδρες. L`Homme Adventure κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μήλο και Γεράνι; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι γαρίφαλο, Κανέλα, βρύα δριός και Μόσχος.

Περγαμόντο Μήλο Γεράνι

Βέτιβερ σανδαλόξυλο Κέδρος

γαρίφαλο Κανέλα βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Homme Adventure by Alan Bray.

L`Homme Adventure Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alan Bray L`Homme Adventure fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alan Bray L`Homme Adventure, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Homme Adventure by Alan Bray. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Homme Adventure by Alan Bray αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Jesus Del Pozo Quasar Benetton Energy Man Bath and Body Works Dancing Waters Lobogal Lobogal Pour Lui L`Erbolario Legni Fruttati Demeter Fragrance Fuzzy Navel Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Yachtsman Tobago Keiko Mecheri Wild Berries Smell Bent Mocktail Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl