Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Femina Alberta Ferretti για γυναίκες

Femina Alberta Ferretti για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic

Femina από Alberta Ferretti είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Femina κυκλοφόρησε το έτος 1993. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, Μόσχος, γιασεμί, γαρδένια, σανδαλόξυλο, Νεράντζι, Μανταριν ορανζ, φύλλο βιολέτας, μιμόζα, καρπούζι και κατιφές.

βετιβέρ Μόσχος γιασεμί γαρδένια σανδαλόξυλο Νεράντζι Μανταριν ορανζ φύλλο βιολέτας μιμόζα καρπούζι κατιφές

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Femina by Alberta Ferretti.

Femina Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alberta Ferretti Femina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alberta Ferretti Femina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Femina by Alberta Ferretti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Femina by Alberta Ferretti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume Burberry Burberry Summer Puma Jamaica Woman Jil Sander Sun Delight Bath and Body Works Mango Mandarin Cafe Parfums Cafeina Banana Republic Republic of Women Tommy Bahama Set Sail South Seas Lush So White Mexx XX by Mexx Lovesome Cacharel Amor Amor Delight Zara Zara Girl