Σχεδιαστές » A » Αρωματικο « Ομάδες

Enapay Alchimista για γυναίκες και άνδρες

Enapay Alchimista για γυναίκες και άνδρες

Enapay Alchimista για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Enapay από Alchimista είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Enapay κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και σπόρος Τόνκα.

Περγαμόντο λεμόνι

γιασεμί Κανέλα

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Enapay by Alchimista.

Enapay Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alchimista Enapay fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alchimista Enapay, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Enapay by Alchimista. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Enapay by Alchimista αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Benetton B. Clean Relax Davidoff Cool Water Freeze Me Banana Republic Slate Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Mary Kay Velocity Man Molinard Double Fracheur Pour Lui Cinq Mondes Eau Egyptienne Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope GianMarco Venturi Trybe Demeter Fragrance Lavender Martini Frank Los Angeles Frank No.2