Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Kingdom Summer Alexander McQueen για γυναίκες

Kingdom Summer Alexander McQueen για γυναίκες

Kingdom Summer από Alexander McQueen είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Kingdom Summer κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τζίντζερ και ροζ πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, μύρο και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ νερόλι

γιασεμί τζίντζερ ροζ πιπέρι

πατσουλί μύρο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kingdom Summer by Alexander McQueen.

Kingdom Summer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alexander McQueen Kingdom Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alexander McQueen Kingdom Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kingdom Summer by Alexander McQueen. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kingdom Summer by Alexander McQueen αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Mahora Montana Samar Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Remy Latour Attractive Amouage Eau d`Amouage Giorgio Beverly Hills Sunshine Czech & Speake Dark Rose Lalique Cascade Limited Edition 2010 Lush Tuca Tuca Bath and Body Works Dark Kiss Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl Toni Gard Toni Gard Woman