Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

My Queen Light Mist Alexander McQueen για γυναίκες

My Queen Light Mist Alexander McQueen για γυναίκες

My Queen Light Mist Alexander McQueen για γυναίκες Εικόνες My Queen Light Mist Alexander McQueen για γυναίκες Εικόνες

My Queen Light Mist από Alexander McQueen είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. My Queen Light Mist κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι ροζ γκειπ φρουτ και κόκκινη σταφίδα; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, τσάι και λευκός μόσχος.

ροζ γκειπ φρουτ κόκκινη σταφίδα

Βιολέτα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί τσάι λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about My Queen Light Mist by Alexander McQueen.

My Queen Light Mist Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alexander McQueen My Queen Light Mist fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alexander McQueen My Queen Light Mist, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει My Queen Light Mist by Alexander McQueen. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για My Queen Light Mist by Alexander McQueen αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Black Edition Tova Beverly Hills Tova Signature Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Kenneth Cole Reaction for Her Fiorucci Amore 14 White Comptoir Sud Pacifique Musc Alize O Boticario Rhea Michael Kors Michael Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Alviero Martini 1a Classe Woman