Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Heaven Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες

Heaven Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες

Heaven Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Heaven από Alexandre.J είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Heaven κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, νότες πρασίνου και Υδάτινες νότες; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, ροζ πιπέρι, Βέτιβερ και πολύτιμα ξύλα.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ λεμόνι

άνθη πορτοκαλιάς νότες πρασίνου Υδάτινες νότες

λευκός μόσχος ροζ πιπέρι Βέτιβερ πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Heaven by Alexandre.J.

Heaven Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alexandre.J Heaven fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alexandre.J Heaven, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Heaven by Alexandre.J. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Heaven by Alexandre.J αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton L`Erbolario Iris Hilde Soliani Ti Amo: Iris Sweet Years Just Me Montale Aoud Velvet Tom Ford White Musk Collection White Suede DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Maison Martin Margiela (untitled) Humiecki & Graef Bosque Modigliani Supreme Paris Hilton Passport Tokyo