Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Legacy White Alexandre.J για γυναίκες

Legacy White Alexandre.J για γυναίκες

Legacy White Alexandre.J για γυναίκες Εικόνες

Legacy White από Alexandre.J είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Legacy White κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, λεμόνι και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, μύρτιλο, άνθη πορτοκαλιάς και πατσουλί; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ λεμόνι Φραγκοστάφυλλο

γιασεμί μύρτιλο άνθη πορτοκαλιάς πατσουλί

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Legacy White by Alexandre.J.

Legacy White Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alexandre.J Legacy White fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alexandre.J Legacy White, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Legacy White by Alexandre.J. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Legacy White by Alexandre.J αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

ID Parfums Ame Toscane Alviero Martini GeoBlack Woman Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Yllozure Yllozuria Guerlain Quand Vient La Pluie Tom Ford White Musk Collection White Suede Jesus Del Pozo On El Bath and Body Works Twilight Woods Alyssa Ashley Esoteric Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Ava Luxe Nude Musk Laura Ashley Exotic Amber