Σχεδιαστές » A » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Liyoli Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες

Liyoli Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες

aquatic
Liyoli Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Liyoli από Alexandre.J είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Liyoli κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Υδάτινες νότες; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, παιώνια και αχλάδι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, λευκός μόσχος, Βανίλια, Βιολέτα, σανδαλόξυλο και πολύτιμα ξύλα.

γκρειπ φρουτ Υδάτινες νότες

γιασεμί παιώνια αχλάδι

Κέδρος λευκός μόσχος Βανίλια Βιολέτα σανδαλόξυλο πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Liyoli by Alexandre.J.

Liyoli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alexandre.J Liyoli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alexandre.J Liyoli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Liyoli by Alexandre.J. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Liyoli by Alexandre.J αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Issey Miyake L'eau d'Issey Puma Puma Aqua Woman Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Agatha Ruiz de la Prada Corason Michael Kors Island Fiji Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Mistral South Seas Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Daisy Fuentes So Luxurious Faberlic Alisez Bobbi Brown Beach