Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Pure Art Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες

Pure Art Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες

Pure Art Alexandre.J για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Pure Art από Alexandre.J είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Pure Art κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Κέδρος; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Ουντ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Αμπρετη (Μολόχα), ηλιοτρόπιο, σπόρος Τόνκα, φλοιός μαύρης βανίλιας, πατσουλί και πολύτιμα ξύλα.

Περγαμόντο Κέδρος

γιασεμί Ουντ

σανδαλόξυλο Αμπρετη  (Μολόχα) ηλιοτρόπιο σπόρος Τόνκα φλοιός μαύρης βανίλιας πατσουλί πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Art by Alexandre.J.

Pure Art Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alexandre.J Pure Art fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alexandre.J Pure Art, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Art by Alexandre.J. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Art by Alexandre.J αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Nemo Al-Rehab Rehab Viktor&Rolf Antidote Parfum d`Empire Equistrius Cerruti Cerruti 1881 Black Montale Vetiver Des Sables Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes ID Parfums Ilaya Serge Lutens Bois et Fruits Sonoma Scent Studio Winter Woods Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra