Σχεδιαστές » A » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Desire Black Alfred Dunhill για άνδρες

Desire Black Alfred Dunhill για άνδρες

Desire Black Alfred Dunhill για άνδρες Εικόνες

Desire Black από Alfred Dunhill είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Desire Black κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι μαύρο, Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι σαφράν, Κυπαρίσσι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Ολίβανο και Κεχριμπάρι.

πιπέρι μαύρο Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

σαφράν Κυπαρίσσι τριαντάφυλλο

Βέτιβερ Ολίβανο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Desire Black by Alfred Dunhill.

Desire Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alfred Dunhill Desire Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alfred Dunhill Desire Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Desire Black by Alfred Dunhill. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Desire Black by Alfred Dunhill αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Guerlain Jicky Jean Paul Gaultier Le Male Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Nikos Sculpture pour Homme Joop! Joop! Homme Pierre Balmain BalMan Borsalino Panama Menard Menard for Men Nobile 1942 Aqua Nobile Montale Sliver Aoud Alain Delon Ad Alain Delon Classic Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009