Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Dunhill Black Alfred Dunhill για άνδρες

Dunhill Black Alfred Dunhill για άνδρες

Dunhill Black Alfred Dunhill για άνδρες Βίντεο
Dunhill Black Alfred Dunhill για άνδρες Εικόνες Dunhill Black Alfred Dunhill για άνδρες Εικόνες Dunhill Black Alfred Dunhill για άνδρες Εικόνες Dunhill Black Alfred Dunhill για άνδρες Εικόνες Dunhill Black Alfred Dunhill για άνδρες Εικόνες

Dunhill Black από Alfred Dunhill είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Dunhill Black κυκλοφόρησε το έτος 2008. Η νότα κορυφής είναι τσουκνίδα; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι καστόρι ,σουέτ, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

τσουκνίδα

Λεβάντα γιασεμί

καστόρι ,σουέτ ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dunhill Black by Alfred Dunhill.

Dunhill Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alfred Dunhill Dunhill Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alfred Dunhill Dunhill Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dunhill Black by Alfred Dunhill. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dunhill Black by Alfred Dunhill αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Hot Play Baldessarini Del Mar Caribbean Oriflame Ascendant Banana Republic Cordovan Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Paul Smith Sunshine Edition for Men Byredo Gypsy Water Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Fabi Fabi Per Lui O Boticario Vetiver Brasil Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Nickel Ulla Lala