Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Dunhill Pursuit Alfred Dunhill για άνδρες

Dunhill Pursuit Alfred Dunhill για άνδρες

καπνιστό
Dunhill Pursuit Alfred Dunhill για άνδρες Βίντεο
Dunhill Pursuit Alfred Dunhill για άνδρες Εικόνες Dunhill Pursuit Alfred Dunhill για άνδρες Εικόνες

Dunhill Pursuit από Alfred Dunhill είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Dunhill Pursuit κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Girard. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, πράσινα φύλλα, θυμίαμα, Κέδρος και Πετιτ γκρέιν.

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος πράσινα φύλλα θυμίαμα Κέδρος Πετιτ γκρέιν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dunhill Pursuit by Alfred Dunhill.

Dunhill Pursuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alfred Dunhill Dunhill Pursuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alfred Dunhill Dunhill Pursuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dunhill Pursuit by Alfred Dunhill. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dunhill Pursuit by Alfred Dunhill αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana By Annayake Miyako FCUK FCUK Him Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Montale Red Vetyver Lorenzo Villoresi Alamut Rodier Rodier pour Femme Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash By Kilian Pure Oud Montale Louban Yves Rocher Nature Millenaire Teufels Kuche Patchouly Incubus