Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Bai Alfred Sung για γυναίκες

aquatic
τουμπερόζα
Bai Alfred Sung για γυναίκες Εικόνες Bai Alfred Sung για γυναίκες Εικόνες

Bai από Alfred Sung είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bai κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι τουμπερόζα, φρούτο Γιούζου και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, γαρδένια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, θυμίαμα και λευκός μόσχος.

τουμπερόζα φρούτο Γιούζου νούφαρο

μιμόζα γαρδένια γιασεμί

πατσουλί θυμίαμα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bai by Alfred Sung.

Bai Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alfred Sung Bai fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alfred Sung Bai, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bai by Alfred Sung. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bai by Alfred Sung αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Jardin de France Violette Houbigant Quelques Fleurs l`Original Nina Ricci Capricci Kendall Hart Charm! All My Children Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois TerraNova Pikake Guerlain Idylle Eau de toilette Jean Patou Divine Folie Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus