Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Encore Alfred Sung για γυναίκες

Encore Alfred Sung για γυναίκες

τουμπερόζα

Encore από Alfred Sung είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Encore κυκλοφόρησε το έτος 1990. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια, γιασεμί και τριαντάφυλλο.

τουμπερόζα σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια γιασεμί τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Encore by Alfred Sung.

Encore Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alfred Sung Encore fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alfred Sung Encore, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Encore by Alfred Sung. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Encore by Alfred Sung αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil Tom Tailor Liquid Woman Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Florascent Aqua Floralis Jasmine Lancome Miracle Intense Keiko Mecheri Mihime Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Al-Rehab Tahani Avon Extraordinary Ralph Lauren Love Ava Luxe Rosa de la Luz Red Flower Organic Perfume Ambrette