Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sung Day Mist Alfred Sung για γυναίκες

Sung Day Mist Alfred Sung για γυναίκες

Sung Day Mist από Alfred Sung είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sung Day Mist κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Βανίλια, γιασεμί, λεμόνι, Βέτιβερ, Υλάνγκ Υλάνγκ και Περγαμόντο.

σανδαλόξυλο Βανίλια γιασεμί λεμόνι Βέτιβερ Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sung Day Mist by Alfred Sung.

Sung Day Mist Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alfred Sung Sung Day Mist fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alfred Sung Sung Day Mist, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sung Day Mist by Alfred Sung. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sung Day Mist by Alfred Sung αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Lalique Tendre Kiss Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Victorio & Lucchino Hechizo Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Bath and Body Works Velvet Tuberose Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses Voluspa Cult of Helios Caswell Massey Gardenia Gianni Campagna Gelsomino Mojo LIVE NOW Inspired by New York