Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Sung Homme Alfred Sung για άνδρες

Sung Homme Alfred Sung για άνδρες

Sung Homme Alfred Sung για άνδρες Εικόνες

Sung Homme από Alfred Sung είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Sung Homme κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι κύμινο, ιουνίπερος, πιπέρι, Αρτεμισία, Βασιλικός, φασκόμηλο, Περγαμόντο, λεμόνι, γάλβανο, Δάφνη και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι Αλδεϋδες, Γαρύφαλλο, γιασεμί, κύμινο, τριαντάφυλλο, πευκοβελόνες, Γεράνι και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, έλατο, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

κύμινο ιουνίπερος πιπέρι Αρτεμισία Βασιλικός φασκόμηλο Περγαμόντο λεμόνι γάλβανο Δάφνη Πετιτ γκρέιν

Αλδεϋδες Γαρύφαλλο γιασεμί κύμινο τριαντάφυλλο πευκοβελόνες Γεράνι νότες μπαχαρικών

δέρμα σανδαλόξυλο έλατο πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sung Homme by Alfred Sung.

Sung Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alfred Sung Sung Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alfred Sung Sung Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sung Homme by Alfred Sung. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sung Homme by Alfred Sung αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Versace Blue Jeans Azzaro Azzaro pour Homme Givenchy Insense Calvin Klein CK IN2U for Him Alfred Sung Paradise Homme Perry Ellis Portfolio Elite for Men Mustang Mustang Blue Bond No 9 Chez Bond Lorenzo Villoresi Uomo Daniel Hechter Daniel Hechter Sport N10Z Intense TEN by Intense Mansfield Georges Feghali Monte Carlo