Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dreams Alta Moda για γυναίκες

Dreams Alta Moda για γυναίκες

Dreams Alta Moda για γυναίκες Εικόνες

Dreams από Alta Moda είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ντατούρα και καραμελωμένο μήλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανιλια, Μηλιά, πραλίνα και Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου.

Αμάλφι λεμόνι λάιμ

παιώνια ντατούρα καραμελωμένο μήλο

Μόσχος Βανιλια Μηλιά πραλίνα Εκχύλισμα Λευκού Κέδρου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dreams by Alta Moda.

Dreams Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alta Moda Dreams fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alta Moda Dreams, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dreams by Alta Moda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dreams by Alta Moda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Laura Biagiotti Tempore Donna Valentino V Ete Laura Biagiotti Emotion Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Joop! Joop! Homme Chill Out Avon Urban Flowers Tokyo Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Clive Christian 1872 for Women Renee Snowpeach Gianfranco Ferre In The Mood For Love Replay Replay Your Fragrance! for Her Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate