Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Midnight Dreams Alta Moda για γυναίκες

Midnight Dreams Alta Moda για γυναίκες

Midnight Dreams από Alta Moda είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Εσπεριδοειδή

πατσουλί τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Midnight Dreams by Alta Moda.

Midnight Dreams Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alta Moda Midnight Dreams fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alta Moda Midnight Dreams, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Midnight Dreams by Alta Moda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Midnight Dreams by Alta Moda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs de Citronnier Mariah Carey M M. Micallef Note Ambree Jasper Conran Mistress Puredistance I Oriflame Enigma Tocca Touch Jessica Simpson Fancy Love Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme Yardley Baroque Bath House Indian Ginger and Orchid