Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sweet Heart Alta Moda για γυναίκες

Sweet Heart Alta Moda για γυναίκες

Sweet Heart από Alta Moda είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, ροζ γκειπ φρουτ και Σανγκουίνι; οι μεσαίες νότες είναι Βερίκοκο, κρίνο της κοιλάδας και γιασεμί σαμπακ; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο, Ζωϊκό Άμπερ, σπόρος Τόνκα και λευκός μόσχος.

Φραγκοστάφυλλο ροζ γκειπ φρουτ Σανγκουίνι

Βερίκοκο κρίνο της κοιλάδας γιασεμί σαμπακ

Βανίλια σανδαλόξυλο Ζωϊκό Άμπερ σπόρος Τόνκα λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sweet Heart by Alta Moda.

Sweet Heart Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alta Moda Sweet Heart fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alta Moda Sweet Heart, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sweet Heart by Alta Moda. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sweet Heart by Alta Moda αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete So...? So...?Exciting Oscar de la Renta Oscar Tropical Flower Melange Perfume Roll-On Perfume No. 9 Givenchy Lovely prism Acqua di Stresa Profumo di Stresa Perry Ellis 18 Faberlic Fruity Story Pupa Puposhka Mypa Madonna Lady Iceberg Iceberg Twice Ice Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire