Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη « Ομάδες

Essence de Patchouli Alyssa Ashley για γυναίκες

Essence de Patchouli Alyssa Ashley για γυναίκες

Essence de Patchouli Alyssa Ashley για γυναίκες Εικόνες Essence de Patchouli Alyssa Ashley για γυναίκες Εικόνες Essence de Patchouli Alyssa Ashley για γυναίκες Εικόνες

Essence de Patchouli από Alyssa Ashley είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Essence de Patchouli κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι και τριαντάφυλλο; η μεσαία νότα είναι ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, κουμαρίνη, λάβδανο Γαλλίας, Βανιλια και Μόσχος.

Γεράνι τριαντάφυλλο

ρίζωμα ίρις

πατσουλί ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας κουμαρίνη λάβδανο Γαλλίας Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Essence de Patchouli by Alyssa Ashley.

Essence de Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alyssa Ashley Essence de Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alyssa Ashley Essence de Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Essence de Patchouli by Alyssa Ashley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Essence de Patchouli by Alyssa Ashley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Arno Sorel Shaman Platinum Police Police Naked Pour Homme Givenchy Pi Neo 2010 Jalaine Patchouli Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Zara Sandalo Bond No 9 Riverside Drive Cuba Paris Cuba Black La Bouquetiere Dimanche Teufels Kuche Demonic Slayer Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme