Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

True Delight American Beauty για γυναίκες

True Delight American Beauty για γυναίκες

True Delight American Beauty για γυναίκες Εικόνες

True Delight από American Beauty είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. True Delight κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες, ροδάκινο , γιασεμί, Περγαμόντο, κασσία, κρίνο της κοιλάδας και λουλούδι τιαρέ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, μανόλια, Βερίκοκο και Καμέλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Υδάτινες νότες ροδάκινο γιασεμί Περγαμόντο κασσία κρίνο της κοιλάδας λουλούδι τιαρέ

ίριδα μανόλια Βερίκοκο Καμέλια

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about True Delight by American Beauty.

True Delight Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με American Beauty True Delight fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με American Beauty True Delight, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει True Delight by American Beauty. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για True Delight by American Beauty αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe Escada Tropical Punch Lancome Tropiques Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Dzintars Pergolese Candie`s Heartbreaker Jennifer Lopez Live Platinum Pupa Yes Silver Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Keiko Mecheri Grenats Benefit Lookin` To Rock Rita Bath and Body Works Secret Wonderland