Σχεδιαστές » A » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Amordad Amordad για γυναίκες

Amordad Amordad για γυναίκες

Amordad Amordad για γυναίκες Εικόνες

Amordad από Amordad είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Amordad κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες, Τροπικά φρούτα, Αμάλφι λεμόνι και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι πραλίνα, τριαντάφυλλο, Κανέλα και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ξύλο κασμίρι, πατσουλί, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και καστόρι ,σουέτ.

Υδάτινες νότες Τροπικά φρούτα Αμάλφι λεμόνι γκρειπ φρουτ

πραλίνα τριαντάφυλλο Κανέλα άνθη πορτοκαλιάς

Μόσχος ξύλο κασμίρι πατσουλί σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amordad by Amordad.

Amordad Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amordad Amordad fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amordad Amordad, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amordad by Amordad. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amordad by Amordad αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Britney Spears Fantasy Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Kylie Minogue Showtime EDP Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Gale Hayman Delicious Chocolate Laurence Dumont Vanille Monoi Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Ulric de Varens Ottomane Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris