Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Hero Amordad για άνδρες

Hero Amordad για άνδρες

Hero Amordad για άνδρες Εικόνες

Hero από Amordad είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Hero κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, νότες πρασίνου, Μανταριν ορανζ και θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, τριαντάφυλλο, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Κυπαρίσσι, Μόσχος, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος.

λάιμ νότες πρασίνου Μανταριν ορανζ θαλασσινές νότες

φρέζια τριαντάφυλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Κυπαρίσσι Μόσχος ξύλο γκουαϊακ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hero by Amordad.

Hero Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amordad Hero fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amordad Hero, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hero by Amordad. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hero by Amordad αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Calvin Klein Ck One Electric Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Avon Fire Me Up Carthusia Via Camerelle Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Burberry Burberry Summer Men 2009 Tommy Hilfiger Tommy Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Memoire Liquide Soleil Liquide Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Parfums Berdoues 1902 Naturelle Melvita Cologne 8 Essences