Σχεδιαστές » A » Δερμα « Ομάδες

King Amordad για άνδρες

King Amordad για άνδρες

King Amordad για άνδρες Εικόνες King Amordad για άνδρες Εικόνες

King από Amordad είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. King κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Θυμάρι και σαφράν; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, Νότες Ανθών και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Μόσχος.

Θυμάρι σαφράν

Βιολέτα Νότες Ανθών γιασεμί

δέρμα Κεχριμπάρι Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about King by Amordad.

King Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amordad King fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amordad King, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει King by Amordad. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για King by Amordad αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
S-Perfume Se-x Montale Aoud Leather Byredo Baudelaire Neil Morris Fetish Aubusson Aubusson Homme Missoni Missoni Uomo Adidas Adidas Dare James Heeley Cuir Pleine Fleur Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Strange Invisible Perfumes Black Rosette Giorgio Beverly Hills Red for Men