Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Prince Amordad για άνδρες

Prince Amordad για άνδρες

Prince Amordad για άνδρες Εικόνες

Prince από Amordad είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Prince κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Κυπαρίσσι, γκρειπ φρουτ και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, Ολίβανο, ρετσίνη και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος και καστόρι ,σουέτ.

δεντρολίβανο Κυπαρίσσι γκρειπ φρουτ Κάρδαμο

τουμπερόζα Ολίβανο ρετσίνη Υλάνγκ Υλάνγκ

Βέτιβερ Κέδρος καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Prince by Amordad.

Prince Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amordad Prince fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amordad Prince, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Prince by Amordad. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Prince by Amordad αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Maurer & Wirtz Tabac Liz Claiborne Curve Soul for Men Giorgio Beverly Hills Wings for Men Perry Ellis Portfolio for Men Michael Kors Michael for Men Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Paco Rabanne Tenere Guepard Gentleman Guepard Jean Charles Brosseau The Brun Hugo Boss Boss Sport Toni Gard Toni Gard Man