Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Princess Amordad για γυναίκες

Princess Amordad για γυναίκες

Princess Amordad για γυναίκες Εικόνες

Princess από Amordad είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Princess κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο, ροδάκινο , ανανάς και μπλε τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Λωτός, κόκκινο μήλο, φρέζια, νότες μπαχαρικών και Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, Ζωϊκό Άμπερ, Ολίβανο και λευκός μόσχος.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο ροδάκινο ανανάς μπλε τριαντάφυλλο

τριαντάφυλλο Λωτός κόκκινο μήλο φρέζια νότες μπαχαρικών Νότες Ανθών

πατσουλί Κέδρος Ζωϊκό Άμπερ Ολίβανο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Princess by Amordad.

Princess Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amordad Princess fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amordad Princess, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Princess by Amordad. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Princess by Amordad αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Laura Biagiotti Tempore Donna Christian Lacroix C`est La Fete Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Entre Filles Saison 2 mark. mark Instant Vacation Greek Isles Jean Patou Hip Jeanne Arthes Sur Un Nuage O Boticario Floratta in Gold Mexx Diversity Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or Dorin Roses des Vents Ouest