Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Queen Amordad για γυναίκες

Queen Amordad για γυναίκες

Queen Amordad για γυναίκες Εικόνες

Queen από Amordad είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Queen κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, αχλάδι, ροδάκινο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί και Λευκά άνθη; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Νότες φρούτων και Μόσχος.

λεμόνι αχλάδι ροδάκινο Μήλο

τριαντάφυλλο γιασεμί Λευκά  άνθη

Βανίλια Νότες φρούτων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Queen by Amordad.

Queen Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amordad Queen fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amordad Queen, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Queen by Amordad. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Queen by Amordad αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Donna Karan DKNY Joop! All About Eve Azzaro Azzura Escada Pacific Paradise Givenchy Jardin d'Interdit Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Corine de Farme Ternata Perry Ellis 18 Detaille Dolcia Bath and Body Works Secret Wonderland