Σχεδιαστές » A » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Al Mas Amouage για γυναίκες και άνδρες

Al Mas Amouage για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Al Mas από Amouage είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Al Mas κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, Γεράνι, φασκόμηλο, τριαντάφυλλο, σαφράν και Ανατολίτικες νότες; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα, Μόσχος, Ζωϊκό Άμπερ, Ουντ και Κέδρος.

λεμόνι δεντρολίβανο

κρίνο της κοιλάδας Γεράνι φασκόμηλο τριαντάφυλλο σαφράν Ανατολίτικες νότες

σανδαλόξυλο βρύα Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ Ουντ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Al Mas by Amouage.

Al Mas Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Al Mas fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Al Mas, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Al Mas by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Al Mas by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Givenchy Xeryus Rouge Antonio Banderas Blue Seduction Iceberg Iceberg Effusion Man Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Paul Smith Paul Smith London Men Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Bijan Bijan Men By Kilian A Taste of Heaven Nicole Farhi Homme Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Alexa Lixfeld 003 Adolfo Dominguez U Black Hombre