Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Amouage Epic Man Amouage για άνδρες

Το έχω: 2 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

καπνιστό
ουντ
Amouage Epic Man Amouage για άνδρες Εικόνες Amouage Epic Man Amouage για άνδρες Εικόνες

Amouage Epic Man από Amouage είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Amouage Epic Man κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Randa Hammami. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Κάρδαμο, σαφράν, μοσχοκάρυδο, κύμινο, μύρτιλο, καρύκευμα από μοσχοκάρυδο και Ολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και Μύρο; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, πατσουλί, θυμίαμα, δέρμα, σανδαλόξυλο, στίραξ, Κέδρος, Μόσχος και Καστορέουμ.

ροζ πιπέρι Κάρδαμο σαφράν μοσχοκάρυδο κύμινο μύρτιλο καρύκευμα από μοσχοκάρυδο Ολίβανο

Γεράνι Μύρο

Ουντ πατσουλί θυμίαμα δέρμα σανδαλόξυλο στίραξ Κέδρος Μόσχος Καστορέουμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amouage Epic Man by Amouage.

Amouage Epic Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Amouage Epic Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Amouage Epic Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amouage Epic Man by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amouage Epic Man by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dune Laura Biagiotti Roma per Uomo Lolita Lempicka Midnight Tom Ford Bois Rouge Tann Rokka Aki Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Aveda Aveda Love becker.eshaya Golden Amber L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Donna Karan Cashmere Mist Luxe Hermes Eau des Merveilles Pegase