Σχεδιαστές » A » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Amouage Gold pour Femme Amouage για γυναίκες

Amouage Gold pour Femme Amouage για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Amouage Gold pour Femme Amouage για γυναίκες Εικόνες

Amouage Gold pour Femme από Amouage είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Amouage Gold pour Femme κυκλοφόρησε το έτος 1983. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Guy Robert. Οι νότες κορυφής είναι θυμίαμα, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι ρίζωμα ίρις, γιασεμί και Μύρο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Μόσχος, μοσχογαλή και Κέδρος.

θυμίαμα κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

ρίζωμα ίρις γιασεμί Μύρο

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Μόσχος μοσχογαλή Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amouage Gold pour Femme by Amouage.

Amouage Gold pour Femme Σχόλια Αρωμάτων

Nikol
Nikol

Amouage Gold! Η βασίλισσα των σαπουνοειδών αρωμάτων. Κλασική, οριεντάλ, πουδρένια και πολύ κοντινή με τη Chanel 5. Λουλουδένιο και καθαρό. Όχι τόσο έντονο όσο το DIA. Σε αυτό το άρωμα υπάρχει μια κομψή ωριμότητα και μακρά διάρκεια.
Ειδικό για εξαιρετικές περιπτώσεις.

Aug
2016
RedHead
RedHead

Βρισκόμουν στην Ολλανδία και το είδα στη βιτρίνα.
Μπούκαρα μέσα σαν τρομοκράτης με σκοπό να το δοκιμάσω πάσει θυσία.Μόλις το έβαλα μου ρθε να κλάψω από το πόσο θεϊκό ήταν.Μόλις μου είπαν πόσο κοστίζει,έκλαψα στ'αλήθεια.
Για τον μέσο όρο-στον οποίο βρίσκομαι κι εγώ-που δεν μπορεί ν αφήσει απλήρωτο ένα ολόκληρο ενοίκιο για να πάρει 50 ml,υπάρχει η μισερή ελπίδα του Madame Rochas που του μοιάζει αρκετά κι ένας κουμπαράς στην άκρη-σε 10 χρόνια αν τα καταφέρω,θα ξαναγράψω αναλυτικότερα!

Dec
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Amouage Gold pour Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Amouage Gold pour Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amouage Gold pour Femme by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amouage Gold pour Femme by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Dolce&Gabbana Sicily Estée Lauder White Linen Estée Lauder White Linen Breeze Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Dry Clean Tommy Hilfiger Tommy Girl Jeans Moschino L`eau Cheap and Chic Rochas Madame Rochas Avon Topaze Valentino Valentino Eau de Parfum Revillon Turbulences Rasasi Catherine Eden Classic Blase