Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Amouage Homage Amouage για γυναίκες και άνδρες

ουντ
καπνιστό
Amouage Homage Amouage για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Amouage Homage από Amouage είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Amouage Homage κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι ρόδο Τάιφ και θυμίαμα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Ουντ και Κεχριμπάρι; οι νότες της βάσης είναι πορτοκάλι , λεμόνι και σανδαλόξυλο.

ρόδο Τάιφ θυμίαμα

γιασεμί Ουντ Κεχριμπάρι

πορτοκάλι λεμόνι σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amouage Homage by Amouage.

Amouage Homage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Amouage Homage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Amouage Homage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amouage Homage by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amouage Homage by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Panthere Dolce&Gabbana The One Yves Saint Laurent Cinema Festival Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Vivienne Westwood Anglomania Diesel Plus Plus Feminine Bruno Acampora Iranzol D.S. & Durga Shake Shake Senora Hermes Eau Claire des Merveilles Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise Swiss Arabian Nawaal Toni Gard Toni Gard Woman